Jdou dva teplí po stavbě a ptají se:
"Co to tu stavíte?"
"Teplárnu."
"No vidíš to, tomu se říká pokrok. Dřív nás zatracovali a teď nám stavějí kulturák!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

ĽAHNI!!! :DD

Pán doktor, čo je s mojim šteniatkom? Vždy, keď mu dám povel, odpadne.
Doktor na to:
- Tak to vyskúšajte.
Chlapík sa nadýchne a z plného ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: