Obhájce se ptá porotce:
"Jaký máte obecný názor na obhájce?"
"Myslím, že by měli být utopeni, hned jak se narodí."
"Takže jste zjevně zaujat vůči obhajobě."
"To není pravda. Myslím, že státní zástupci by měli být také utopeni, hned jak se narodí."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Sejdou se tři buzeranti a dohadují se, čím by chtěli v životě být.

Sejdou se tři buzeranti a dohadují se, čím by chtěli v životě být.
První povídá: "Já bych chtěl být travičkou, lidi by na mě leželi, váleli by se po mě, to by bylo žůžo."
Druhý povídá: "Já bych chtěl být vodičkou. Lidi by se ve mě koupali, čůrali b...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: