"Prosím, aby obžalovaný řekl, jestli je vinný nebo nevinný!"
"Nejsem vinný!"
"Máte alibi?"
"A co je to alibi?"
"No viděl vás někdo když se stala ta krádež?"
"Chválabohu nikdo."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Najstaršie remeslo

Hádajú sa murár, tesár a elektrikár, ktoré remeslo je najstaršie.
Murár hovorí: "moje remeslo je najstaršie lebo murári stavali v starom Egypte pyramídy."
Na to hovorí tesár " moje remeslo je najstaršie lebo tesári robili ešte Noemovu archu."
Elek...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: