Vběhne chlápek do hospody a udýchaně zavolá:
"Hospodo, jedno pivo, než to přijde."
Dostane pivo, hodí ho do sebe a zavolá:
"Hospodo, ještě jedno, než to přijde."
Dostane další. Když ho do sebe otočí, hostinskej se ptá:
"A co platit?"
"Hmm, už to přišlo..."
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Jede ráno muž tramvají a slyší... :D

Jede ráno muž tramvají a slyší:
"Paroháč!"
Muž se otočí, ale nevidí nikoho, kdo by mluvil. Večer příjde domů a stěžuje si ženě.Ta ho uklidňuje,že to určitě nebylo na něj.
Druhý den jede opět tou samou tramvají a slyší...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: