Sedí doma u stolu manžel, červenou bambuli místo nosu, a manželka, že je hned jasný, proč ten manžel pije. A žena se ho zrovna ptá:
"Prosím tě, co ty na tom pivu vidíš?"
"To víš, řeknu ti to a začneš chlastat taky!"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Je Francouz s Američanem v letadle, Američan má žvýjkačku a Francouz jí... :D

Je Francouz s Američanem v letadle, Američan má žvýjkačku a Francouz jí francouzské rohlíčky s francouzskou marmeládou. Američan povídá:
"Hele, ty jíš ten rohlík?!"
"A proč bych neměl?"
"My, u nás v Americe všechno starý pečivo házíme do kontejner...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: