"Pane doktore, mám stále červený nos. Nedá se proti tomu něco dělat?"
"Je-li červený od narození, tak nic. Jestli je to ale od pití, tak musíte pít dál a časem vám zfialoví."
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Na policejní stanici se šéf chlubí svým podřízeným:

Na policejní stanici se šéf chlubí svým podřízeným:
"Včera sem si koupil lampu a večer si ji zapnu a v tom najednou rána a tma. Koukám co se s tím světlem stalo, ale dostal sem hlad, tak sem si šel vzít něco do lednice a co nevidím: t...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: