"Pane doktore, mám stále červený nos. Nedá se proti tomu něco dělat?"
"Je-li červený od narození, tak nic. Jestli je to ale od pití, tak musíte pít dál a časem vám zfialoví."
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Baví se tři otcové, kdo má nejsprostějšího... :D

Baví se tři otcové, kdo má nejsprostějšího syna. První říká:
"Ten můj mi nadává do volů!"
Druhý: "To nic není, ten můj mi nadává do ču*áků!"
Třetí: "Pánové, to vůbec nic není. Ten můj ke mně přišel, vyhonil si ho do mé ruky a řekl: Tady máš, co t...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: