Farář zpovídá kostelníka. Ten si uleví od svých hříchů a farář povídá:
"To je všechno? A kdo mi chodí na mešní víno?"
"Pane faráři, tady je špatně slyšet."
Pak si vymění místa, protože faráře jinak nemá kdo zpovídat. Taky chvilku mluví a když skončí, kostelník se ptá:
"A to je všechno? A kdo mi chodí za ženou?"
"Tady je opravdu špatně slyšet."
#Vtipy #Náboženské

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Černoška :D

Príde murár do bordelu, nabehne na recepciu a spustí:
- Dobrý deň, ja by som potreboval černošku do hodiny.
Majiteľ odpovedá:
- Ľutujeme, černošky v ponuke nemáme.
Murár sa nedá odbiť a žiada svoje. Tvrdí, že za ňu zaplatí čokoľvek. Majiteľ p...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: