Príde dedko k lekárovi.
- Pán doktor, mám stále problémy so stolicou.
- A ako často a kedy ju mávate?
- Každé ráno.
- No tak potom čo chcete? Ja by som bol šťastný, keby som to mal ako vy.
- Lenže ja ju mávam o štvrtej a vstávam o pol šiestej.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Na pustém ostrově ztroskotají muži ve věku 20... :D

Na pustém ostrově ztroskotají muži ve věku 20, 30, 40 a 50 let. Po bližší prohlídce ostrova a okolí zjistí, že na ostrůvku hned vedle je skupinka ztroskotaných žen.
20-ti letý mladík navrhne: "Joj chlapi, doplaveme tam a budeme se s nima celý den mi...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: