Pán doktor, čo je s mojim šteniatkom? Vždy, keď mu dám povel, odpadne.
Doktor na to:
- Tak to vyskúšajte.
Chlapík sa nadýchne a z plného hrdla zreve:
- ĽAHNI!!!
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

blondínka a nákladiak

Ide nákladiak a za ním blondínka. Pri prvom semafore blondínka hovorí šoférovi nákladiaku:
- Ahoj, som Zuzka a strácate náklad.
Pri druhom povie:
- Ahoj, som Zuzka a strácate náklad.
Pri treťom povie:
- Ahoj, som Zuzka a ešte stále strácate nákl...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: