Chlap príde k lekárovi a hovorí mu:
- Pán doktor, strašne mi smrdí z huby, čo mám robiť?
- Doktor mu povie, aby na neho dýchol.
Po dlhotrvajúcom sa dusení konečne doktor príde k životu a hovorí chlapíkovi
- No, pre začiatok by som vám doporučil 3-krát denne kloktať hovná.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou... :D

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepící páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je.
"Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schvá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: