Volá vyděšený Američan svému starému známém do Ruska:
"Jsem slyšel, že u vás uhodily fakt drsný mrazy."
"Neblázni, lidi toho napovídají," odpovídá mu na to Rus.
"No né, ale tady je to v televizi. Hrozný věci říkaj... Prej 60° pod nulou?"
"No jo, znáš novináře, ty si toho navymejšlej..."
"Teď zrovna řikali, že vám tam i praskaj sloupy a drolej se silnice..."
"Jo, ty myslíš venku? Tak to jóó..."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Potkají se dva nájemní vrazi a první hlásí druhýmu... :D

Potkají se dva nájemní vrazi a první hlásí druhýmu:
"To je dneska ale nuda, co? Člověk aby si šel shánět jinou práci!!"
A druhý mu na to říká:
"To víš, lidi nemaj prachy. Kdyby včera nepřijela na návštěvu tchyně, tak bych...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: