"Kam se cpete? Běžte na konec fronty!" Kárá pokladní malého Pepíčka. Ten jí odpoví:
"To nejde, tam už někdo je."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Je Francouz s Američanem v letadle, Američan má žvýjkačku a Francouz jí... :D

Je Francouz s Američanem v letadle, Američan má žvýjkačku a Francouz jí francouzské rohlíčky s francouzskou marmeládou. Američan povídá:
"Hele, ty jíš ten rohlík?!"
"A proč bych neměl?"
"My, u nás v Americe všechno starý pečivo házíme do kontejner...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: