Chlapec volá přes plot na sousedku:
"Paní, prosím vás, můžete mi podat můj šíp?"
"Ale jistě, chlapečku," odpovídá paní, "kdepak je?"
"Vaše kočka ho má v zádech."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Niekto má v tom jasno :)

V škole:
-ako sa voláš?
-Janko
-a čím chceš byť?
-neviem
-a ty sa ako voláš?
-neviem
-a čí...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: