Tatínek se ptá syna: "Jak to, že jsi samá modřina, prosím tě, kdo tě tak zmlátil?"
A syn na to: "Ále banda kluků si mě spletla s holkou a nařezali mi."
"A to si nemohl utíkat, kluku jedna pitomá!"
"Víš, jak špatně se utíká v lodičkách?!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Všechny dívky ze třídy si stěžují, že... :D

Všechny dívky ze třídy si stěžují, že Pepíček mluví sprostě. Učitelka jim řekne, že když se to bude opakovat, tak se mají zvednout a odejít ze třídy. Příští hodinu řekne učitelka:
"Tak děti,kdo nám řekne něco nového?"
Přihlásí se Pepíček a říká:
...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: