Tatínek se ptá syna: "Jak to, že jsi samá modřina, prosím tě, kdo tě tak zmlátil?"
A syn na to: "Ále banda kluků si mě spletla s holkou a nařezali mi."
"A to si nemohl utíkat, kluku jedna pitomá!"
"Víš, jak špatně se utíká v lodičkách?!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

V prvomájovém průvodu kráčí stoletý stařík a... :D

V prvomájovém průvodu kráčí stoletý stařík a nese transparent s heslem:
"Děkuji soudruhu Stalinovi za svoje šťastné dětství!"
"Poslyšte, dědo," osloví ho jiný účastník průvodu, "to, že děkujete soudruhu Stalinovi, to je pěkné, ale takhle mu neděku...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: