Dva teplouši se rozvádí a hádají se:
"Ta růžová židlička bude moje!"
"Ne, já ji koupil!"
"Ale za moje peníze!"
"Víš co, tak mi vyliž prdel!"
"Ne, ne, ne. Žádné usmiřování nebude!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má ... :D

Hádá se Američan Rus a Slovák kdo má vetší ozvěnu.
Američan říká: "To já, když vlezu k nám do Grant kaňonu a zařvu: helou tak ještě půl hodiny slyšim: helou helou."
Rus mávne rukou a řiká: "To já, když vylezu k nám na Karpaty a zařvu: zdrasvujťa, t...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: