Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím:
"Počemu my nepojechájem?"
"My izmneňájem mašínu."
Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá:
"Vy uže izměníli mašínu?"
"Da izměníli!"
"I počemu my uže nepojechájem?"
"My izmeníli mašínu za vodku..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Slonečci :D :D

Malá mařenka budí ve tři ráno otce:
" Tatínku, já chci vidět slonečky. "
" Teď ne Mařenko, víš, že teď se musí spinkat. "
" Ale já chci vidět slonečky ! "
" Už jsem ti minule říkal, že se to nesmí dělat. "
" Ale já moc moc chci ! Když mě neukáže...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: