Príde muž k doktorovi a vraví: pán doktor z ničoho nič som oslepol.
a doktor sa ho pýta: A čo ste videli na posledy?
Moju ženu a vidličku. - hovori pán. :)
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde nalitej chlap k taxíku a povídá:....

Přijde nalitej chlap k taxíku a povídá:
"Ste volnej?"
"Jo."
"A vejde se vám tam ještě kuře a basa piv?"
"Jo."
"BBL...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: