- Čím bol váš otec?
- Tuberákom.
- Nie, nie, ja myslím, čo robil?
- No, kašľal.
- Ale veď z toho predsa nemohol vyžiť!
- Však aj zomrel.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: U psychiatra :D

Pacient príde za psychiatrom a ten sa ho pýta, čo sa mu stalo.
- No viete, bol som u svojej milenky a keď sme boli v najlepšom, zrazu prišiel s veľkým buchotom jej manžel.
- A vám z toho preskočilo.
- Nie, ja som sa nemal kam schovať, tak som s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: