Starý pán na radu svého lékaře odjel do teplejšího podnebí - do Arizony. Dva týdny na to zemřel. Tělo poslali zpět domů a pohřební zřízenec ho ukládá do rakve. Bratr zemřelého přišel dohlédnout na to, jestli je všechno v pořádku.
"Chtěl byste se na něj podívat?" zeptá se pohřebák.
"No, asi bude lepší, když se podívám, než přijde celá rodina," řekne bratr.
Zřízenec ho zavede do sousední místnosti a odklopí víko rakve.
"Vypadá moc hezky," řekne pozůstalý. "Ty dva týdny v Arizoně mu moc prospěly."
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Vběhne chlápek do hospody a... :D

Vběhne chlápek do hospody a udýchaně zavolá:
"Hospodo, jedno pivo, než to přijde."
Dostane pivo, hodí ho do sebe a zavolá:
"Hospodo, ještě jedno, než to přijde."
Dostane další. Když ho do sebe otočí, hostinskej se ptá:
"A co platit?...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: