Tři muži si povídají a trumfují se, kdo je línější:
"Mně se tuhle v noci chtělo na záchod, ale já jsem byl línej vstát a tak jsem se počůral v posteli a spal jsem v tom až do rána."
"To nic není. To já jsem tuhle vyhrál 100 000 Kč, ale byl jsem línej si tu výhru jít vyzvednout a nechal jsem ji propadnout."
"To vůbec nic není. Já jsem byl tuhle v kině na komedii a celý film jsem probrečel."
"Co to má společného s leností?"
"Já jak jsem si sklápěl sedadlo a sedal, tak jsem si tam skřípnul koule, ale byl jsem línej celej film se zvednout!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: U psychiatra :D

Pacient príde za psychiatrom a ten sa ho pýta, čo sa mu stalo.
- No viete, bol som u svojej milenky a keď sme boli v najlepšom, zrazu prišiel s veľkým buchotom jej manžel.
- A vám z toho preskočilo.
- Nie, ja som sa nemal kam schovať, tak som s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: