Potkají se dva důchodci, baví se o všem možném a najednou ten jeden povídá:
"Člověče, Ferenc, já mám hrozný problémy se spaním, ne a ne usnout."
"Tak to dělej jako já. Já počítám do tří a pak už tutově usnu."
"Fakt, jo? Jen do tří?"
"No, někdy teda i do půl čtvrtý..."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Kanibal a slovenský premier

Stretnutie premiérov európskych krajín na lodi. Loď sa potopí, zachránia sa iba premiér Slovenska a Írska. Vyplávajú na ostrov, kde ich ale bohužiaľ zajmú dve rodiny kanibalov. Losujú, ktorá si ktorého uvarí. Na druhý deň sa stretnú. Prvá rodina, kto...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: