Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známé, že je to tvrďák. Tak poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se ptá:
"Jaký máš plat?"
Muž na to, trochu překvapeně: "2000 korun týdně, proč?"
Šéf vytáhne peněženku, podá mu 4000 a zařve:
"Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!!!"
Muž vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá:
"Může mi někdo říct, co tu vlastně dělal ten línej bulík?"
A jeden zaměstnanec mu s úšklebkem odpoví:
"Dovezl pizzu..."
#Vtipy #O práci

BRATM VTIP:

"Tak to jsem onehdy, slavný soude, seděl v hospodě. Objednal jsem si tlačenku, a jelikož tam .. :D

"Tak to jsem onehdy, slavný soude, seděl v hospodě. Objednal jsem si tlačenku, a jelikož tam mají jen samé tupé nože, krájel jsem ji svým vlastním, ostrým. Opřel jsem si ho o stůl špičkou nahoru a kousal v klidu své sousto. Když tu náhle vešel poškoz...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: