Přijde Pepíček domů a tatínek se ho ptá:
"Tak, Pepíčku, co bylo ve škole?"
Pepíček na to: "Čtyři jedničky a jedna pětka."
Tanínek otevře nevěřícně žákovskou a tam je napsáno: 11.11. - Matematika: 5
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Chlápek a ženská, oba tak v těch nejlepších letech... :D

Chlápek a ženská, oba tak v těch nejlepších letech, se seznámí a po několika měsících večerního randění se rozhodnou pro společný život. O svatební noci na líbánkách v hotelu říka nevěsta:
"Prosím, buď něžný, jsem ještě panna."
"Cože??? Vždyť jsi b...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: