Na diskotéce přistoupí k jedné sedící slečně pořádně opilý mládenec. A řádně opilým hlasem se ptá:
"Ahoj! Nejdeš tancovat?"
Slečna nejistě odpovídá: "No, ano..."
Mládenec na to:
"Tak běž! Nemám si totiž kde sednout!"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje:

Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje:
"Vojáci, právě jsme dobyli město. Takže ženy zabít a muže znásilnit."
V řadách vojáků se tvoří velký chaos. Až jeden vystoupí z řady a směle se zeptá:
"Ale pane generále...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: