Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě:
"Hádej, co mám v kapse - začíná to na F"
"Fialky?"
"Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E"
"Tak to nevím."
"Eště jednu!"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Přijde kontrolor z berního úřadu do .... :D

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy. Provádí kontrolu a potom se obrátí na rabína a říká:
"Všiml jsem si, že kupujete hodně svíček."
"Ano," odpověděl rabín.
"Dobře a co děláte s voskem, který odkapává?" zeptal se kontrolor.
"Dobrá otá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: