Můj Pane,
myslím, že na mne můžeš být pyšný. Zatím jsem dnes nezhřešil, nezaklel, neublížil živému tvoru, neměl nemravnou myšlenku ani touhu.
Jsem proto velice rád. Ale za pár minut musím vstávat a pak asi budu potřebovat velkou spoustu pomoci!
#Vtipy #Náboženské

BRATM VTIP:

Blondínka vs. brunetka :D

Stretne sa blondínka s brunetkou a brunetka sa pýta:
- Kam by si išla, keby sa dalo? Ja by som išla na Mars. Tam dokonale zapadnem.
- Na Slnko, lebo tam sú všetci žltý!
- Ale veď tam by si zhorela!
- Veď...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: