Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá:
"Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit."
"Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžký."
"No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko."
"No pěkný... ale kde já vezmu denně bednu jablek???"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Vyznanie lásky :D

Chlapec vyznáva dievčaťu lásku:
- Milujem ťa tak, že by som na svoj dom napísal tvoje meno.
- Ak ma miluješ, tak nap...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: