Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá:
"Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit."
"Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžký."
"No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko."
"No pěkný... ale kde já vezmu denně bednu jablek???"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Jede jeptiška v taxiku a taxikář na ni pořád kouká do zpětného zrcátka. Jeptiška se po chvíli ptá:

Jede jeptiška v taxiku a taxikář na ni pořád kouká do zpětného zrcátka. Jeptiška se po chvíli ptá:
"Co je synu, máš nějaké přání?"
On odpoví: "Víte sestro, já mám od mládí jedno přání, ale to vám snad ani nemohu říci."
"Jen mluv synu, já jsem v řá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: