Opitý sa pýta chodca:
- Čo je to také lesklé na oblohe?
- Predsa mesiac!
- To viem. Ale február či marec?
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Mají zavřít Čecha, Rusa a Američana na rok do.... :D

Mají zavřít Čecha, Rusa a Američana na rok do vězení. Předtím si ale něco můžou přát. Rusák chce flašku vodky, ze který by nikdy neubejvalo. Američan zase bednu hamburgrů, ze který by mohl užírat a neubejvalo by. Čech si přeje karton Marlborek, ze kt...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: