Tak jsem ze sebe včera udělal totálního dementa. Vlezu na Letný na to parkoviště, jak se otáčej tága, do taxíku a koukám, že řidič nikde. Auto na blikačkách, tak vevnitř čekám a za pár minut fakt maník naběhl. Tak na něj zpoza alkoholového opojení houknu, že chci na Žižkov. Maník nejdřív blbě čučí, ale pak jedeme. Když dorazíme, tak se ptám kolik dlužím. A maník na to:
"Máš to zadáčo, docela jsi mě pobavil. Já dělám rozvoz pizzy."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Chlap přijde domů a tam leží jeho žena na kanapi nahatá. .. :D

Chlap přijde domů a tam leží jeho žena na kanapi nahatá.
"No co to tady děláš, můžeš mi to nějak vysvětlit?"
"No co, nemám co na sebe."
On přiběhne ke skříni a otevře ji:
"Tak ty nemáš co na sebe? Tak se koukej: Jedny šaty, druhý šaty, třetí šat...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: