Jde mladý muž po ulici a z vedlejší uličky se ozve volání o pomoc. Mladý muž se podívá do uličky, kdopak to volá a vidí dva týpky jak se perou se starou paní o kabelku. Muž se rozhoduje jestli má jít dál a dělat že nic neviděl ani neslyšel a nebo jít pomoct...
Rozhodl se pomoct, proti třem už ta pani neměla šanci.
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Šéf propagace v divadle přiběhne k řediteli a říká.... :D

Šéf propagace v divadle přiběhne k řediteli a říká:
"Pane řediteli, mám dvě zprávy, dobrou a špatnou."
"Jaká je ta dobrá?"
"Cikánský baron je zcela vyprodán!"
"A ta špatná?" ptá se ředitel.
"Devadesát procent vst...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: