Lekárovi sa stalo, že zhrešil so svojou pacientkou. Aby zahnal výčitky
svedomia, išiel sa do kostola vyspovedať:
"Panebože, odpusť mi nehodnému, zhrešil som so svojou pacientkou."
Z neba sa ozval hlas:
"Veď to nie je nič strašného, stáva sa, že človek urobí chybný krok a lekár je tiež len človek."
"Ale ja som porušil lekársku etiku! Je to strašný hriech! Odpusť mi to prosím."
Hlas z neba:
"Máš odpustené lekárov je hodne a aj iným sa stáva, že občas zhrešia."
A potom dodá zamyslene:
"Aj keď je pravdou, že nie všetci sú veterinári."
#Vtipy

BRATM VTIP:

Přijde chlap do galanterie a chce smuteční pásku... :D

Přijde chlap do galanterie a chce smuteční pásku. Prodavačka se ptá, jestli chce širokou nebo nějakou užší.
"A paní, není to snad jedno?"
"Ne, pane. Když je velký smutek, má být páska široká. Když je menší smutek, stačí užší páska."
Chlápek se zam...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: