Lekárovi sa stalo, že zhrešil so svojou pacientkou. Aby zahnal výčitky
svedomia, išiel sa do kostola vyspovedať:
"Panebože, odpusť mi nehodnému, zhrešil som so svojou pacientkou."
Z neba sa ozval hlas:
"Veď to nie je nič strašného, stáva sa, že človek urobí chybný krok a lekár je tiež len človek."
"Ale ja som porušil lekársku etiku! Je to strašný hriech! Odpusť mi to prosím."
Hlas z neba:
"Máš odpustené lekárov je hodne a aj iným sa stáva, že občas zhrešia."
A potom dodá zamyslene:
"Aj keď je pravdou, že nie všetci sú veterinári."
#Vtipy

BRATM VTIP:

Kamarádka se svěřuje kamarádce, že dostala od ... :D

Kamarádka se svěřuje kamarádce, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek, ale bojí se ho nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí:
"Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla."
Stane se. Manželka jd...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: