Predstav si, že dnes som išiel po ulici a na hlavu mi padne plechovka.- A co v nej bolo?- Nic.- A v plechovke?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Poláka takhle přepadli dva lupiči... :D

Poláka takhle přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných:
"To myslíš vážně, že ses takhle rval jen kvůli deseti zlotým?"
"Ne, já myslel, že jdete po těch padesát...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: