Babka, čo je to za ovocie ? - pýta sa vnučka.
-To sú čierne ríbezle.
-A prečo sú červené ?
-Lebo sú ešte zelené !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Proč muž žije tak dlouho? :)

Když Bůh stvořil život, postavil si nové tvory do řady a nalajnoval jim život:
“Ty, osle, budeš od úsvitu do soumraku pracovat a tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let.”
Osel Bohovi odpověděl: “S...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: