Babka, čo je to za ovocie ? - pýta sa vnučka.
-To sú čierne ríbezle.
-A prečo sú červené ?
-Lebo sú ešte zelené !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Lenivci

Rozprávaju sa traja chlapi, kto je z nich najlenivejší a prvý hovorí:
-"Ja som tak lenivý, že keď som vyhral 50 000 korún, ani som po ne nešiel."
Druhý hovorí: "To je nič, ale mňa volala jedna krásna žena na plavbu okolo sveta a ja som nešiel, lebo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: