Vyběhne maminka a Pepíček z hořícího domu a Pepíček
povídá:
"Maminko to je ale blbý, že nám hoří dům co?"
Maminka mu odpoví:"To je chlapče!!"
A Pepíček na to: "A mami já tady cítím nějaký připálený karamel..."
A maminka mu odpoví: "Vždyť přece víš, že měl dědeček cukrovku!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Dva Rusové popíjí na Sibiři vodku a ta ... :D

Dva Rusové popíjí na Sibiři vodku a ta dojde. Nemají co pít, ale nedaleko leží modul z rakety. Dojdou k němu a najdou palivo do rakety. Chvíli váhají, přičichnou si, potom ho vypijí a usnou.
Jednoho z nich ráno probudí telefon. Zvedne ho a s překva...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: