Dežo vyhral nový MERCEDES.
Tak sa ide domov pochváliť a tesne pred osadou dostane defekt.
Vystúpi s auta a vyťahuje rezervu,keď za ním stojí Lajo a pýta sa...

Dyyk..Dežo čo tu robíš,,????


Nevidíš vyberám koleso!!


Dobre!!!!!!! tak já zaťál zeberem rádio!!!!!!!!!
#Vtipy #O rómoch

BRATM VTIP:

Soutěž v ochutnávání vína... :D

Soutěž v ochutnávání vína:
Po prvním kole vypadlo 70% lidí. Po druhém kole zbylo už jen pár šťastlivců, kteří se náhodou trefili. V dalších kolech zbyl již jenom jeden jediný člověk.. A i při 25 ochutnávce s klidem odpovídá sudímu:
"Champagne, 1978...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: