Jako dítě jsem se ztratil. Viděl jsem policistu a požádal ho, aby mi pomohl najít moji rodinu. Řekl jsem:
"Myslíte, že je někdy najdeme?"
On odpověděl:
"Nevím, chlapče. Je spousta míst, kde se mohou skrývat."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Víte, jak znemožníte chlapa? Napíšete mu na dveře:

Víte, jak znemožníte chlapa? Napíšete mu na dveře:
"Pavlíku, zavolej, stýská se mi. S tím Michalem, tomu ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: