Ide generál na záchod, ale je obsadený. Tak sa spýta:
"Kto to tam je?"
A zo záchoda sa ozve:
"Čo ti šibe, kto by tu jedol???"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Dotaz: Pane doktore, onanuji v průměru 50x denně. Je to normální?

Dotaz: Pane doktore, onanuji v průměru 50x denně. Je to normální?
Dr. Uzel: "Buďte bez obav, počet masturbací je individuální záležitostí. Jenom pro zajímavost - čím jste mačkal klávesy ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: