Velitel se ptá policajta:
"Proč jste nebyl v práci?"
"Měl jsem zánět středního ucha."
"Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Prikázania :D

Stretávaju sa dvaja farári zo susedných obcí každý deň na bicykloch, keď v jeden deň ide jeden pešo.
- Čo sa stalo, že idete pešo?
- Ale, veriaci mi ukradli bicykel!
- Ja vám poradím, zajtra na omši, keď budete hovoriť desať prikázaní a budete ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: