Velitel se ptá policajta:
"Proč jste nebyl v práci?"
"Měl jsem zánět středního ucha."
"Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Probíhá výuka na policejní akademii, vyučujicí... :D

Probíhá výuka na policejní akademii, vyučujicí právě probírá vlastnosti vody:
"Voda vaří při 90 stupních"
Vstane jeden kadet a povídá:
"Pane učiteli, co nám to tady vypravíte za blbosti, voda přece vaří při 100 stupních!"
Učitel odejde a za pět ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: