Velitel se ptá policajta:
"Proč jste nebyl v práci?"
"Měl jsem zánět středního ucha."
"Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Nepoužívaš smajlíkov? Takto sa na teba pozerajú ostatní:D

Degenerácia ľudskej debility dokáže zájsť až k takýmto hraniciam :D
"Neznášam ľudí, ktorí nepoužívajú pri písaní v chate smajlíkov. Mám pocit ako by som si pí...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: