Policajt říká rybáři:
"Na tomto rybníku se chytají ryby jen na povolení!"
"No, vidíte je, potvory," povídá rybář, "a já blbec je tady chytám na červy."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

Američan, Skot a Kanaďan se v autě vybourali... :D

Američan, Skot a Kanaďan se v autě vybourali. Vezli je na chirurgii, ale všichni tři umřeli dřív, než se dostali na sál. Zrovna, když jim uvazovali na palce u nohou takové ty cedulky do márnice, Kanaďan se najednou pohnul a otevřel oči. Doktoři a ses...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: