Ve vlaku sedí babka a naproti dva holohlaví mladíci. Babka si jednou za čas dává flašku k puse. Pošeptal jeden mladík druhému:
"Ty vole, ta na starý kolena nasává, co? To bude asi skotská, zvyšovali důchody."
Druhý mu odpoví: "Až vjedeme do tunelu, někde tu má bejt, tak jí flašku vycuknem a ochutnáme!"
A když vlak zmizel v tunelu, flašku jí sebrali a vychlastali. Když vyjeli z tunelu, oba mají nepopsatelný výraz ve tváři.
"Blééé," odplivnul si jeden, "co to je?!"
Zeptají se tedy babky: "Bábo, to nebyla skotská?!"
"Ne, tam si jenom občas odplivnu, protože mám tuberkulózu, chlapci zlatí..."
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Chlápek má papouška a ten je strašne sprostej.. :D

Chlápek má papouška a ten je strašne sprostej. Jednou chce udělat na ženskou dobrej dojem, tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu:
"Jozef, když ti zatáhnu za tenhle provázek, tak řekneš "Dobrý den", a když zatáhnu za tenhle, tak řekneš "Mů...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: