V nebi se sejdou Němec, Američan a Rus a povídají si, jak kdo zahynul:
Němec: "No já jsem dostal k narozeninám auto, chtěl jsem vyzkoušet, jak rychle jede a v zatáčce jsem se zabil."
Američan: "Já jsem dostal k narozeninám letadlo, zkoušel jsem lítat nízko u země, narazil do skály a zabil se."
Rus: "No, brácha dostal k narozeninám kolo a já umřel hlady."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném... :D

Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném a bezvýsledném jednání navrhl jeden člen kabinetu:
"Tak vypovězme válku Spojeným státům."
"Cože, ty si se zbláznil, vždyť by nám to tu všechno zničili!"
"No právě a pak by nám museli dát spo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: