Přijde udýchaný pošťák za dědkem a povídá mu:
"Dědku, už mě nebaví chodit k vám na samotu každý měsíc 20 km od vesnice, abych vám donesl důchod!!!"
A dědek mu říká:
"Moc mě neštvi, nebo si objednám ještě denní tisk!"
#Vtipy #O práci

BRATM VTIP:

Sedí paní ve středních letech na baru a leje... :D

Sedí paní ve středních letech na baru a leje do sebe jednu kořalku za druhou. Po několika takto vypitých sklenkách už barman nepřekoná svou zvědavost a ptá se dotyčné:
"Paní, nic mi do toho není, ale proč tady chlastáte jako o život?"
"Já mám hroz...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: