Dva Rusové popíjí na Sibiři vodku a ta dojde. Nemají co pít, ale nedaleko leží modul z rakety. Dojdou k němu a najdou palivo do rakety. Chvíli váhají, přičichnou si, potom ho vypijí a usnou.
Jednoho z nich ráno probudí telefon. Zvedne ho a s překvapením zjistí, že volá kamarád, se kterým popíjel. "Už sis prdnul?" ptá se.
"Ne."
"Tak to nezkoušej, já volám z Tokia..."
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Príde muž domov a žena mu hovorí… :D

Príde muž domov a žena mu hovorí?
- V špajzi nám nefunguje lampa. Opravíš to?
A muž na to:
- Čo som ja elektrikár?
Na druhý deň príde muž domov. A žena mu hovorí:
- Netečie nám voda. Opravíš to?
A muž hovorí:
- A čo som ja inštalatér?
A na tr...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: