Stojí takhle policajt ve službě na rohu a najednou naproti na chodníku vidí kolegu, jak před sebou valí velký sud.
"Kam to valíš?"
"Ale, byl jsem tuhle u doktora a ten mi řekl, že mám donést za měsíc moč."
Tak za hodinku ten první vidí druhého, jak to valí zpátky.
"A proč to valíš zpátky?"
"Ale, našli mi tam cukr, tak jim ho tam přece nenechám!"
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Finále Stanley cup-u :D

Finále Stanley cup-u. Chlapík sa prediera k svojmu sedadlu v strede hľadiska. Keď si sadne, s údivom zistí, že sedadlo vedľa neho je prázdne. A tak sa cez neho nakloní a pýta sa, či tam niekto bude sedieť.
- Nie - odpovedá sused - to miesto je práz...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: