Říká jeden ruský dělník druhému:
"Tak si představ, že už pět let dělám ve fabrice na šicí stroje, tak si říkám, že bych si mohl nějaký doma postavit. Tak nosím jednu součástku za druhou, ale ať to skládám jak chci, vždycky z toho vyjde kulomet..."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

bezdomovec

Panička pravidelne dáva bezdomovcovi 1 euro. Raz príde a povie, že jej syn ide študovať a že mu môže dávať už len 50 centov, pretože by jej to nevyšlo. Bezdomovec sa pozrie a povie: Tak Váš syn bude š...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: