Přijde takhle drsňák do baru. Vidí tam na zemi úplně hotového chlápka, tak povídá barmanovi:
"Dej mi dvojitou od toho, co měl tady ten!"
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Väzni :)

Väzeň sa sťažuje spoluväzňovi, že ho nechalo dievča.
-Ale Paľko, z toho si nič nerob, vieš koľko krásnych diev...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: