Heno
Heno
+17
Hádajú sa murár, tesár a elektrikár, ktoré remeslo je najstaršie.
Murár hovorí: "moje remeslo je najstaršie lebo murári stavali v starom Egypte pyramídy."
Na to hovorí tesár " moje remeslo je najstaršie lebo tesári robili ešte Noemovu archu."
Elektrikár dodáva" moje remeslo je najstaršie lebo keď Boh povedal  bude svetlo, my sme už museli mať naťahané káble..." :D
#Vtipy

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Rus a Nemec :D

Vyťahujú sa Rus a Nemec jeden pred druhým, komu lepšie brzdí auto. Dohodnú sa, že to vyskúšajú. Nemec posadí Rusa do svojho BMW a rozbehne to 180-kilometrovou rýchlosťou proti betónovej stene. Keď sú tak 100 metrov od steny, pýta sa Nemec Rusa:
- Už...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: