Přijde chlap do galanterie a chce smuteční pásku. Prodavačka se ptá, jestli chce širokou nebo nějakou užší.
"A paní, není to snad jedno?"
"Ne, pane. Když je velký smutek, má být páska široká. Když je menší smutek, stačí užší páska."
Chlápek se zamyslí a povídá:
"Tak to mi dejte černou niť. Mě umřela tchýně."
#Vtipy #O svokrách

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Viete čo mu sa povie maximálna sprostosť??:D:D

Blondínky sledujú televíziu. Idú správy, ukazujú muža, ktorý chce skočiť z paneláku a prvá hovorí druhej:
- Stav sa so mnou o 100 korún, že skočí.
- Dobre, ale ja hovorím, že nie.
Chlap skočí a blondína hovorí druhej:
- Vyhrala som, ale musím ti ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: