doktor sa pýta pacienta:- odkedy si myslíte, že ste pes?- ale, to bolo dávno, to som bol ešte malé hlúpe šteňa.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře... :D

Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře:
"Vaši ženu nabral na rohy býk!"
Farmář nic.
"Slyšíte? Vaši ženu nabral na rohy býk!"
"Jo, slyším, ale bolí...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: