doktor sa pýta pacienta:- odkedy si myslíte, že ste pes?- ale, to bolo dávno, to som bol ešte malé hlúpe šteňa.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Toto je najlepšia výhovorka, keď meškáte do práce :D

Fero príde neskoro do práce a ospravedlňuje sa:
- ”Prepáčte, pán riaditeľ, to malé oneskorenie, ale bolo to z vážnych rodinných dôvodov...”
- ”Z akých?”
- ”Pán riaditeľ, dnes som sa stal otcom!”
Prísna tvár riaditeľa sa rozplynie do úsmevu a vrav...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: