Prišiel som na Slovensko iba s jediným eurom. A dnes ?????? .... .. ... .. ... .. ... Som majiteľom nákupného vozíka !
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Najlepšia zábava so svokrou je keď.. :D:D

Najlepšia zábava so svokrou je keď.. :D:D

- Počuj, to sa nehanbíš strielať po svokre a ešte sa pri tom smeješ?
- Vtip je v tom, že ona ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: